אי המוסקיבים

מפות רלבנטיות: אי המוסקיבים

לבש את הסופר ג'ט-פאק, ורחף לעבר החוף. כבר על החוף תמצא שתי מרגליות- אסוף אותן. דבר עם המוסיקבי המרחף שם, ותגיד לו שאתה רוצה לפגוש את המלכה. הוא ייקח אותך אליה. דבר עם מלכת המוסקיבים, והיא תבקש ממך הוכחה לכוונותיך הטובות. הראה לה את טבעת המתנגדים, והיא תתחיל להשתכנע. אבל מאחר ואתה לא מוסקיבי בעצמך, יהיה עליך לעבור את מה שנקרא "מבחן האמת".

כעת תמצא את עצמך בזירת "מבחן האמת". המלכה תסביר לך את ה"חוקים", ותוך שניות עשרות כדורים יתחילו להסתובב בחדר. כאשר פגעת באחד, הוא ייהרס, ותקבל בונוס במקומו- סוכריית חיים, שיקוי קסם, או, הכי טוב- מפתח. כשקיבלת מפתח, לך לאחת משלושת הדלתות שלאורך הקיר, ופתח אותה. אם תמצא מוסקיבי בפנים, הוא ינסה להרוג אותך, ועליך להרוג אותו. מאחורי שתיים מהדלתות (באופן אקראי תמיד) יש מוסיקיבי כזה, ומאחורי השלישית נמצא רובה הנשיפה המשופר. לאחר שמצאת את רובה הנשיפה, קח אותו, ובכך יסתיים המבחן.

המלכה תכריז עליך כשווה בין שווים בקרב המוסקיבים, אך בדיוק כשחשבת שאתה יכול סוף סוף להגיע לאי CX, מתברר כי חיילי הקיסר השתלטו על האי, והם תוקפים אותו מכל עבר. המלכה תברח ולבסוף תיתפס, וטווינסן יצא אחריה.

כעת חיילי הקיסר נמצאים בכל האי, והם במלחמה עם המוסקיבים. אתה יכול להצטרף למלחמה, אבל יש לך דברים חשובים יותר לעשות. כמו למשל, למצוא את מלכת המוסקיבים בשביל לקבל ממנה את המפתח המיוחל לאי CX.

אם אתה כבר כאן, זוהי הזדמנות טובה למצוא את חלק המפתח של המוסקיבים.

אם הלכת לקחת את חלק המפתח של המוסקיבים, וגם דיברת עם המוסקיבי הזקן שליד, אתה יודע עכשיו שמספר מוסקיבים הצליחו להימלט, ולמצוא מקום מקלט באי הר הגעש. אז בוא נלך לשם.

 


אחורהקדימה

בחזרה לתפריט