אי הר הגעש

מפות רלבנטיות: אי המוסקיבים | אי הר הגעש

חזור אל החוף, וקרא לאיש המעבורת. כשהוא יגיע, בקש ממנו להגיע לאי הר הגעש.

אי הר הגעש נראה כמו מקום נטוש ומוזנח. טוב, מי ירצה לגור בכלל בכזה מקום? כשתגיע, עלה תחילה למעלה, והמשך עם השביל, עד שתגיע לקריסטלים גדולים שחוסמים את הדרך (שים לב שיש גם כמה מרגליות בדרך שאולי תצטרך לקחת). פנה ימינה לעבר הצוק. תסתכל למטה, ותראה סלעים גדולים נעים על פני הלבה, במסלול לא אחיד. קפוץ למטה, ותשתדל ליפול על סלע כזה. אחרי שנחתת, לבש את הסופר ג'ט-פאק, ורחף לעבר הגדה השנייה.

המשך ישר ושמאלה, ותגיע לצוק נוסף. כעת יש לחזור לצד השני. תסתכל למטה, ותראה עוד סלעים, רק שהפעם הם לא זזים, אלא טובעים באופן אקראי. תקפוץ אל הסלע הקרוב, וממנו לבש את הסופר ג'ט-פאק. רחף אל הסלע הקרוב ביותר לסולם שבצד השני, וחכה עד שהוא יופיע (אם הוא בדיוק שקע). הסר את הפרוטו-פאק, וקפוץ מהסלע אל הסולם.

כמעט הגענו. עכשיו המשך ישר, ופנה ימינה לעבר הצוק האחרון, ממש ליד המפל. כאן כל מה שצריך לעשות, זה לקפוץ עם תנופה לעבר הסלע הגדול שבמרכז הלבה. ממנו, אפשר ללבוש את הסופר ג'ט-פאק, ולרחף לעבר הלבנה הבולטת מההר, עד למעלה. כעת, כנס למערה, ודבר עם המוסקיבים. הם יגידו לך שהמלכה מוחזקת במשרדי חברת הבנייה שבאי הוואנים. קח את קופסת התלתן ואת המרגלית, וצא מהמערה.

הדרך חזרה היא טיפה קלה יותר, וכוללת אך ורק ריצה ישר וקפיצה מצוק לצוק (עם תנופה, כמובן). רוץ עד לקריסטל שבקצה, קח את המרגלית שמאחוריו, ופנה לעבר הצוק. חפש לבנה שבולטת מההר, קח תנופה, וקפוץ עליה. ברגע שנחתת בצד השני תצטרך להיות מהיר, כי כדור לבה ייזרק לעברך ויפיל אותך. אחר כך לך למזח, קרא לאיש המעבורת, רד למטה, ובקש ממנו להגיע לאי הוואנים.

 

 


אחורהקדימה

בחזרה לתפריט