שחרור המלכה

מפות רלבנטיות: אי הוואנים | אי המוסקיבים

כשתגיע לאי הוואנים, תבחין בוואני פצוע על החוף. רפא אותו בעזרת קרן הטריטון הכחול, והוא ייתן לך מרגלית בתמורה. הוא גם יגיד לך שעדיף לך להגיע למלכת המוסקיבי דרך הגג של משרדי חברת הבנייה.

 

בשביל להגיע לגג של חברת הבנייה, יש להגיע תחילה לגג בית האריזה של מכרה המרגליות, ומשם לקפוץ לגג הסמוך. לך למכרה המרגליות, אבל במקום להיכנס לאזור הראשי של המכרה, המשך ישר ולך אל המסוע. קפוץ על אחת מהמעליות שמעלות את המרגליות, והיא תיקח אותך למעלה. כשאתה מספיק גבוה, קפוץ אל החלון, ותגיע אל בית האריזה.

תחילה כדאי להרוג את הוואני האחראי- מה שלוקח לא פחות מ- 18 מכות. כעת אתה האחראי על תהליך האריזה. כוון את שתי הידיות שבחדר, כך שהארגזים שמגיעים לא ייסגרו. אחר כך, לך לקצה הפלטפורמה, חכה שארגז יגיע, וקפוץ לתוכו. הוא ייקח אותך אל החדר הבא.

צא מהארגז (כפתור "אקשן"), וקפוץ על הארגז הקטן ביותר, וממנו אל הארגזים הגדולים. משם, קפוץ אל הסולם, וטפס למעלה, עד שתגיע אל הגג. קפוץ לעבר הגג של הבניין הסמוך, כנס לתוך החור, ותגיע אל מלכת המוסקיבים. המלכה תיתן לך את המפתח המיוחל. כעת תוכל סוף סוף להגיע אל האי CX.

בשביל לצאת מהתא, תצטרך לפגוע במתג שנמצא על הקיר מחוץ לתא. שלוף את רובה הנשיפה (מומלץ), ותירה לעבר המתג עד שתפגע בו. צא מהתא, הרוג את החיילים הפרנקואים אם תרצה, והמשך ישר. לך עם המעבר, רד במדרגות, וצא מהבניין. יכול להיות שתצטרך להרוג מספר חיילים בדרך.

לך לאיש המעבורת, והפלג אל אי המוסקיבים.

באי המוסקיבים, לך אל הכניסה אל כפר המוסקיבים, וכנס אל הכפר בעזרת החבל המשתלשל. הקרב קצת נרגע (בעיקר כי רוב המוסקיבים הושמדו או נלקחו בשבי), אבל החיילים הפרנקואים עדיין שורצים באזור. פלס את דרכך למעלה, ולעבר החדר של המלכה. כשתגיע לשם, תגלה שכיר חרב, אשר נשלח ברגע האחרון לעצור אותך מלהגיע לאי CX. לי אף פעם אין כוח אליו ולחיילים שלו, ואני מעדיף להשתמש בטבעת הברק בשביל להרוג את כולם. אחרי שהרגת אותם, לך אל כס המלכות, ופתח את המנעול באמצעות המפתח שקיבלת מהמלכה. כנס פנימה, קח את הפטרייה וקבל בונוס שמן, ולך אל המעלית. עלה למעלה, ותגיע לאי CX.

 

 

 

 

 


אחורהקדימה

בחזרה לתפריט