האי CX

מפות רלבנטיות: האי CX

מעכשיו הכל נהיה הרבה יותר קשה. בדיוק כפי שהזהירו אותך, האי שורץ חיילים קטלניים, ולהתגבר על כולם זה ממש לא פשוט. מזל שלפחות מחזקים את הכוחות שלנו באי הזה. ראשית, שלוף את רובה הלייזר שלך, פנה ימינה, ותירה לעבר החיילים הפרנקואים שבקצה. אחרי שהרגת אותם, לך לאיפה שהם היו, קח את המפתח שהם השאירו, וכנס לדלת. תמצא כאן מפלצת גז ומפלצת סוס ים בחדר. מפלצת הגז לא עושה לך יותר מדי, אך השניה יורקת עליך כדורי אש. ניתן להרוג אותה בעזרת הכפפה, כמו בחלק המפתח של המוסקיבים, אך זה לא הכרחי. לבש את הסופר ג'ט-פאק, ורחף לצד השני של החדר, לפלטפורמה עם הידית. הורד את הידית, והיא תפתח את הדלת. עכשיו יש לך זמן מוגבל להגיע אל הדלת, שתיסגר תוך כמה שניות. המפלצות גם עשויות להפריע לך להגיע.

כנס לדלת, ורוץ לפינה של האי (ממש מולך). שם, פנה שמאלה, שלוף שוב את הרובה, ותירה בחיילים שבקצה. אחרי שהרגת אותם, הדרך למעלה תהיה כמעט פנויה. כמעט, כי עדיין יש חייל פרנקו למעלה, שיירה עליך ויפיל אותך מהסולם כשתנסה לטפס. בכל זאת, טפס בסולם ועלה למעלה. הרוג את החייל, קח את המפתח שהוא השאיר, וכנס לבניין. הרוג את החייל הפרנקו שעומד ליד הדלת ויורה עליך (אפשר לעשות את זה בהתרחקות אל הקיר המרוחק, וירייה ברובה הלייזר). אחרי שהרגת אותו, תירה לעבר ההגה שבחדר, שיפתח את הדלת במעלה המדרגות. נסה לברוח ממכונת הירייה, ולעלות במדרגות לעבר החדר הבא. הרוג גם את החייל כאן, וכנס לדלת. כאן תמצא שני חיילים פרשים, שבהתחלה לא ישימו לב אליך. מאחר ואתה עדיין לא יכול להרוג אותם (רק חרב הקיסר מסוגלת לכך, אפילו לא טבעת הברק), עבור למצב התגנבות, והתקדם לאט אל מאחורי החביות. חכה שם, עד שהחייל שלמעלה ירד למטה. ברגע שהוא עבר, רוץ למעלה, סובב את ההגה, וצא מהדלת הרחוקה (תתעלם מהקרובה הנעולה כרגע). אם הוא שם לב אליך, אין לך ברירה אלא לנסות לברוח ממנו לעבר הדלת.

כשיצאת מהדלת, הפרנקו השולט על מכונת הירייה יראה אותך, וייבהל. חכה שהוא יברח מספיק רחוק, ואז תירה עליו עם מכונת הירייה- כך תקבל לא פחות משלושה עלי תלתן. קח את המפתח מהתיבה האדומה שבקיר ואת שלושת עלי התלתן, ולך לעבר הדלת הנעולה שבקצה החדר. הרוג את החייל הפרנקו השומר עליה כמו שהרגת קודם, קח את המפתח שהוא השאיר, וכנס פנימה. הרוג את החייל שבפנים, ורד במעלית.

עכשיו זוכים סוף סוף לפגוש את הקיסר של זיליש. הקשב לשיחה שלו עם טווינסן, ולאחריה לך והרוג תחילה את הטכנאי שיורה עליך, בשביל שלא יפריע. עכשיו הרוג את הקיסר, שבכלל לא יתנגד. בשארית כוחותיו, הוא יפעיל את הכור הירחי, וישגר את ירח הברקת לעבר טווינסאן. מייד אחר כך, סנדל תופיע ותדבר איתך.

קח את המפתח שהשאיר הקיסר, ופתח את התיבה הגדולה שבמרכז החדר. תמצא שם את החרב של הקיסר- צעצוע מגניב במיוחד, אשר נחשב לנשק החזק ביותר בפלנטה. מייד תהיה לך גם הזדמנות לבדוק את זה, כאשר פרש ירד במעלית וינסה לתקוף אותך. חסל אותו בעזרת החרב, וחזור למעלה.

עכשיו צריך לחזור מהר לאוטרינגל, ולמצוא את חלקי המפתח שעוד נותרו. אפשר לחזור ברגל, אבל יהיה הרבה יותר מהר לגנוב את החללית הפרטית של הקיסר. אבל בשבילה, כמובן, צריך אסימון מסע. חזור אל החדר בו התגנבת קודם בין הפרשים, ועכשיו תוכל גם להרוג אותם. הרוג את הפרש שעומד ליד ההגה שלמטה, והוא ישאיר לך מפתח. פתח את הדלת שלמעלה עם המפתח, והמשך לחדר הבא. עלה במדרגות, הרוג את הפרש, וכנס לחדר שמזכיר מאוד את החדר בו גנבת אסימון מסע באוטרינגל. הרוג גם את הפרש הזה, וקח את האסימון. צא מהחדר, ומהבניין כולו.

רוץ אל החללית שבפינת האי, וכנס פנימה. שים את אסימון המסע בפנים, והחללית תמריא לאוטרינגל.

 


אחורהקדימה

בחזרה לתפריט