חלק המפתח של המוסקיבים

מפות רלבנטיות: אי המוסקיבים | אי הוואנים

חלק המפתח של המוסקיבים נמצא על אי הסמוך לכפר המוסקיבים, ומחובר אליו בגשר חבלים. לפני שתלך לשם, יהיה עליך להצטייד בכפפה, כזו כמו שיש לכורים הוואנים. יש שני מקומות שניתן למצוא בהם כפפה כזו- במכרה המרגליות, או בבית של המשפחה בה מצאת את פרוסת העוגה. אחרי שיש לך כפפה כזו, חזור לאי המוסקיבים, כנס לכפר שלהם, וצא דרך הפתח שבתמונה (זמין רק אחרי פלישת חיילי הקיסר לאי). לך ישר עם השביל, תוך התעלמות מהצנחנים הפרנקואים (אם תרוץ מספיק מהר, הם לא יפגעו בך). חצה את הגשר, וכנס לאוהל הגדול. טפס בסולם, לך אל המעלית ועלה בה. הקף את הזירה, עד שתגיע למוסקיבי זקן, ולידו כספת- בכספת זו שמור חלק המפתח.

הכספת נעולה כמובן, ומי שמחזיקה את המפתח היא מפלצת הגז אשר מרחפת בחופשיות למעלה. טפס על הסולם, ועלה אל תוך הזירה. כדור הקסם שלך לא מספיק חזק בשביל להילחם במפלצת, אבל אולי אפשר לנצל את כדורי האש שהיא יורקת לטובתנו. לבש את הכפפה, ולך לעבר המפלצת. אם לא תתקרב אליה, היא לא תירה עליך כדורי אש בכלל. ברגע שהמפלצת יורה כדור אש, תן מכה עם הכפפה (במקש הירייה, Alt כברירת מחדל). אם תזמנת את המכה כמו שצריך, כדור האש יחזור אחורה, ויפגע במפלצת. אם לא, תיפגע בעצמך. הדבר עשוי לקחת קצת תרגול, אך תוך זמן קצר תשתלט על העניינים. לאחר ארבע פעמים שהכדור יפגע במפלצת, היא תמות, ותשאיר לך את המפתח.

קח את המפתח, ופתח את הכספת. כעת יש לך את חלק המפתח של המוסקיבים. מומלץ גם לדבר עם המוסקיבי הזקן שליד הכספת, שיגיד לך איך כדאי להתקדם.

חלק המפתח של הוואנים | חלק המפתח של הפרנקואים | חלק המפתח של הסאפים

חזרה לרשימת חלקי המפתח
בחזרה לתפריט