חלק המפתח של הפרנקואים

מפות רלבנטיות: אי הפרנקואים

חלק המפתח של הפרנקואים נמצא, איזה הפתעה, באי הפרנקואים. כשתגיע לשם, תראה את כולם כבר מחפשים אחריו במרץ. דבר עם תושבי האי, והם יספרו לך על רוג'ר דה לה פונטיין, שהיה ראש עיריית הפרנקואים והאחראי על חלק המפתח שלהם, עד אשר הוא נאכל על ידי מפלצת מהגז. אחיו עדיין מתגורר באי.

לך לאח של רוג'ר (ראה מפה), ודבר איתו. הוא יגיד לך שרוג'ר שמר בארון בבית שלו הוראות מוצפנות של איך להגיע לחלק המפתח, אבל האח איבד את המפתח לארון. אם דיברת עם הילד שבגן הילדים או עם הכלב שבחוץ, אולי אתה כבר עשוי לחשוד שהינשוף המכני הוא זה שגנב את המפתח. צא החוצה, ועקוב אחרי הינשוף, עד שתראה לאן הוא מגיע. חפש בבית של הינשוף, ותמצא שם את המפתח לארון בו מוחבאים הפתקים. חזור לבית, פתח את הארון, וקרא את הפתק שבפנים.

הפתק כתוב בכתב חידה, אך למעשה לא קשה לפענח את המשמעות שלו. השמשייה הטבעית המוזכרת היא עץ הדקל אשר במרכז האי. כשגבך מופנה אליו ועיניך מופנות אל מרכז השוק, לך קדימה במצב ספורטיבי כמספר הצעדים של הפנסים והקשתות שבאי. לבסוף תגיע למקום בו עליך לחפור, ובשביל זה תצטרך מעדר. אם אין לך, חזור לשוק וקנה אחד, תמורת 15 זליטו. חפור במקום אליו הגעת (ראה תמונה ומפה), ותמצא את חלק המפתח.

 

חלק המפתח של הוואנים | חלק המפתח של המוסקיבים | חלק המפתח של הסאפים

חזרה לרשימת חלקי המפתח
בחזרה לתפריט