השכבה התת-גזית

מפות רלבנטיות: אי הוואנים

הגעת לאי הוואנים. לך קדימה, ותגלה שהמעבר חסום בגדר חשמלית. אם תסתכל טוב, תראה שהמתג שמפעיל את הגדר נמצא מעבר לשער. עבור למצב התגנבות, וזרוק את כדור הקסם על המתג. אם תפגע בו, הפרנקו הטכנאי פשוט ידליק אותו חזרה. הרוג את הפרנקו בעזרת כדור הקסם, ואחר כך זרוק את הכדור על המתג בשביל לכבות את הגדר החשמלית ולעבור. צא מהבניין.

במקרה ששכחת, כל מטרת בואך לכאן הייתה למצוא דרך להגיע לאי המוסקיבים. אולי אפשר לשאול מישהו, אבל לא נראה שהחיילים ששורצים באזור ממש חברותיים... אולי בכפר הוואנים יעזרו לך אבל. לך לכפר הוואנים (תצטרך להקיף את כל האי; ראה מפה), ודבר תחילה עם הוואנים בחוץ. הם יגידו לך לשאול את הנזיר. כנס למערה, עלה במדרגות, וכנס לדלת שמימין. הילד לא יוכל לעזור לך, אבל אולי אמא שלו, שלפי הפתק שעל השולחן צריכה לחזור עוד מעט, תוכל לעזור.

חזור למערה, המשך עם השביל, ותגיע לוואני זקן. דבר איתו, והוא יבטיח לגלות לך סוד חשאי אם תביא לו  פרוסת עוגה. פנה שמאלה, רד בסולם, וכנס בדלת. תגיע לבית של משפחה של וואנים, והם יציעו לך להצטרף אליהם לארוחת הערב. לך אל הצלחת הפנויה על השולחן, ואכול מן העוגה. לאחר שטווינסן מגלה מה זה באמת, הוא מתעלף.

לאחר שטווינסן התאושש, קום וצא מהחדר. עלה בסולם, ותן את העוגה לאיש הזקן. הוא ייתן לך מפתח לחדר התפילה של הנזיר. עלה במדרגות, פתח את הדלת עם המפתח, וכנס פנימה. תגיע לחדר עם כדורי אש שעפים לכל מקום, גחליליות מעופפות מעצבנות, ועוד כהנה וכהנה. פלס את דרכך למעלה, והשתדל להימנע ככל האפשר מכדורי האש. כישוף ההגנה, אם לקחת אותו, יכול להיות שימושי כאן. כנס לחדר שלמעלה, ודבר עם הנזיר. הוא יספר לך את ההיסטוריה של הפלנטה, ויגיד לך שאם אתה רוצה להגיע למוסקיבים, כדאי לך לשאול את עוזרת הבית שלו.

צא מהחדר, וחזור לבית שהיית בו קודם- האישה תהיה שם עכשיו. שאל אותה על המוסקיבים, והיא תלמד אותך את שיר איש המעבורת. כל שעליך לעשות, זה לשיר את השיר ברציף איש המעבורת, על מנת לקרוא לאיש המפעיל את המעבורת. צא מהכפר, ולך לרציף. עמוד באמצע המזח, ושיר את השיר (על ידי בחירתו ברשימת המלאי). מייד יגיע איש המעבורת. בקש ממנו להגיע לאי המוסקיבים, והוא יגיד לך שהמחיר שהוא גובה הוא ארבע מרגליות.

 

אם עוד אין לך מרגליות, חזור לכיוון המעלית בה הגעת, וכנס למכרה המרגליות. ברחבי המכרה פזורות שמונה מרגליות, ולמקרים עתידיים, כדאי לקחת כמה שיותר. להסבר מלא, ראה את המדריך למציאת מרגליות.

אם אתה כבר כאן, מומלץ למצוא עכשיו את חלק המפתח של הוואנים.

 

עכשיו כשיש לך מרגליות, חזור לרציף, ושיר שוב את השיר. בקש מאיש המעבורת לקחת אותך לאי המוסקיבים, ושלם לו את ארבעת המרגליות הדרושות. הגעת עכשיו לאי המוסקיבים.


אחורהקדימה

בחזרה לתפריט