הטענת רובה הלייזר

מפות רלבנטיות: אי החגיגה | אי הפרנקואים | המעלית לשכבה התת-גזית

אז עכשיו יש לך רובה לייזר, אבל הוא עדיין לא פועל. לפני שתגיע למעלית, תצטרך לטעון אותו בקריסטל, אשר נמצא באי החגיגה. אך ראשית, עליך להצטייד במעדר. אם עוד אין לך מעדר, קפוץ לאי הפרנקואים, וכנס לחנות. קנה מעדר (15 זליטו), וצא משם. לך לאי החגיגה. עלה לראש ההר, ודבר עם היצורים שנראים כמו קנגרו. הם יגידו לך שיש קריסטל בצד השני, אבל הדרך חסומה, ורק טיפש או גיבור יעז להגיע לשם. בין אם אתה זה או זה, עליך להשיג את הקריסטל. המשך עם השביל, ותגיע למפל לבה. במקום הזה אני מעדיף לשמור את המשחק, בשביל לחזור מהר אחורה במידה ואני נופל. מן הסתם הבחנת בסלעים אשר נופלים במפל הלבה. קפוץ על אחד, וממנו אל הגדה השנייה. המשך עם השביל, ותגיע למפל נוסף- רק שכאן יש שני סלעים בכל פעם. קפוץ אל סלע אחד, ממנו אל השני, וממנו אל הגדה השניה. אחר כך קפוץ מ"מדרגה" ל"מדרגה", עד שתגיע לסולם. כאן לא צריך את הסלעים הצפים על הלבה; קח תנופה, קפוץ לעבר הסולם, ואל תעזוב את מקש "למעלה", כדי לתפוס בסולם. טפס על הסולם, ותגיע לאגם של גז. לבש את הסופר ג'ט-פאק, ורחף לעבר השני, תוך התעלמות ממפלצת הגז שתצוץ לפתע מן המים. כעת הגעת לקריסטל. שלוף את המעדר, וחצוב גביש אחד של קריסטל. עכשיו יש לך רובה לייזר שעובד, ותוכל גם לנסות אותו ולראות שהירייה שלו מגיעה לטווח אינסופי. קפוץ אל הסולם הסמוך, טפס עליו, וחזור למטה.

אז עכשיו, כשיש לנו קריסטל, אפשר להגיע לנמל הפרנקואים. חזור לאי הפרנקואים, כנס לבית הזיקוק כמו שנכנסת קודם, ולך שמאלה לעבר החיילים השומרים. הרוג אותם, וכנס לתוך הבניין. הרוג את החייל, והסתכל לעבר הצד השני של הבניין. תגלה שם ארבע ידיות, אשר אפשר להגיע אליהן רק בעזרת רובה הלייזר.  אם תירה על הידיות, תראה שהן פותחות את שתי הדלתות שבחדר. בשביל ששתיהן יהיו פתוחות, דרושה קומבינציה מיוחדת של ארבעת הידיות. נסה לשחק קצת עם הידיות, עד שתגיע למצב ששתי הדלתות פתוחות. אם לא הצלחת, אפשר לגלות לך שהקומבינציה הדרושה, משמאל לימין, היא למעלה-למטה-למעלה-למטה. לאחר ששתי הדלתות פתוחות, רוץ לצד השני אל מחוץ לחדר, תוך התעלמות מהפרנקואים שיורים עליך.

הגעת לנמל. באמת שאין הרבה מה לעשות כאן, אפילו לא צריך להתייחס לחיילים שעושים את עצמם שומרים על המקום. פשוט רוץ לסירה הענקית, עלה עליה, והיא תיקח אותך לעבר המעלית לשכבה התת-גזית.

כשתגיע למעלית, תמצא שם גורילה ענקית, שנשלחה במיוחד בשביל להרוג  אותך. להרוג את הקוף המעצבן הזה עשוי לקחת קצת זמן, אך רובה הלייזר צריך להספיק בשביל המשימה. אני לפחות לא הגעתי אף פעם למצב שנזקקתי לטבעת הברק, או שהוא הוריד לי עלה תלתן אחד. אחרי שהרגת אותו, קח את המפתח שהוא השאיר, וכנס למעלית. עכשיו אתה בשכבה התת-גזית.

 

 

 


אחורהקדימה

בחזרה לתפריט