המסע לירח

מפות רלבנטיות: אי המצודה | אי המדבר

ברגע שתצא מהחדר, תקבל שיחת טלפון מבלדינו. הוא יספר לך שהוא נמצא על ירח הברקת (וואו, בטח יש קליטה מעולה אם מהירח הוא התקשר עד לתעלות הביוב), ושעליך לפגוש אותו שם מייד. הוא ידריך אותך למצוא את הבסיס הסודי של האזמרים באי המדבר (כנראה שהוא לא כל כך סודי, אם המיקום שלו יהיה מעכשיו בהולומפ), ולגנוב משם חללית.

לך לטמפל פארק באי המדבר, והכן את עצמך לפאזל טיפה מסובך. ראשית, כדאי להרוג את כל השומרים שבחוץ, כמו את המפלצת שמפטרלת ליד מיניבוס התיירים, או את החיילים שמשחקים עם האקדח שלהם בצייד ברווזי פלסטיק. אחר כך כנס למקדש, והרוג את שני הכלבים שיתקפו אותך, ואת הפרנקו שיבוא אחריהם, המשך עם השביל, ותגיע לעגלה קטנה. וכאן מתחיל החלק המעצבן.

שים לב שהעגלה נוסעת על הפסים שלה, כאשר בדרך יש לה גם דלתות עץ. הדלתות האלו לא נפתחות עבור העגלה, אלא עבורך. כך שאם לא תהיה שם (לא חובה על העגלה, אפשר גם ליד הדלת פשוט), הדלת פשוט תישאר סגורה, והעגלה תחזור אחורה. חכה לעגלה ליד הדלת הראשונה, ותן לה להיכנס בדלת. שים לב עכשיו לחץ גדול הנמצא במרכז החדר. החץ הזה בעצם מסמן לעגלה לאן לפנות. אם החץ מצביע צפונה, העגלה תפנה צפונה בצומת, ואם הוא מצביע מערבה, העגלה תפנה מערבה (או במקרה הזה, תמשיך ישר). על מנת לשנות את הכיוון אליו החץ מצביע, יש לתת לו מכה (או לזרוק עליו את כדור הקסם). בחדר הזה זה לא משנה למעשה לאן החץ מצביע, העגלה תמשיך קדימה בכל מקרה. בהמשך החדר יש חץ נוסף, יש לשנות אותו כך שיפנה שמאלה. עמוד ליד הדלת הבאה בשביל להשאיר אותה פתוחה, ותן לעגלה לעבור לחדר הבא.

בחדר הבא יש שני חצים. הראשון לא רלבנטי, אך את השני יש להפנות ימינה, לכיוון הדלת. פתח את הדלת בשביל לתת לעגלה לעבור, והמשך אחריה לחדר הבא. כאן יש חץ אחד בלבד, אשר יש לתת לו מכה אחת, בשביל שהעגלה תמשיך למטה עם השביל. אחרי שהעגלה נסעה ויצאה מהמסך, המשך אחריה אל המסך הבא.

בחדר הבא יש להמשיך עם השביל, עד שמגיעים לשלושה חצים. לצורך העניין, נקרא לחץ הקרוב ביותר לדלת ממנה הגענו חץ א', לחץ הקרוב לדלת אל החדר הבא חץ ב', ולחץ השלישי נקרא חץ ג'. חץ א' לא ממש מעניין אותנו, מה שחשוב כאן זה חצים ב' ו- ג'. תן לשניהם מכה, והמתן ליד הדלת עד שהעגלה תגיע ותעבור. אחרי שהיא מגיעה לחדר הבא, קפוץ עליה, ועבור למצב התגנבות. חכה עד שהיא עוברת את הפסל הראשון שיורה, ואז מהר עבור למצב ספורטיבי. קפוץ אל הארגז, ותמצא בתוכו את המפתח אל בסיס החייזרים. עכשיו רד בסולם, תפתח את הדלת, והגעת לבסיס.

בבסיס, פנה תחילה ימינה (של טווינסן), והרוג את שני השומרים המנומנמים. חפש בדברים שלהם, ותמצא מפתח. אם כבר יש לך תרגומון, לך אל הדבר הכסוף אשר נמצא על השולחן, ובדוק אותו. כך תגלה את סיסמת הנחיתה הסודית על ירח הברקת. המשך קדימה, ופתח את הדלת הגדולה (תצטרך גם להרוג שומר בדרך). בחדר הבא, הרוג את השומרים, ותקבל מפתח מאחד מהם. אבל אל תיכנס לחללית עדיין, כי אז תאבד אותו. צריך קודם את אסימון המסע, זוכר?

המשך עם השביל ועלה במעלית. עוף מעל הגשר החשמלי בעזרת הפרוטו-פאק. הרוג את השומר, פתח את התיבה העגולה, ותמצא בתוכה את האסימון. עכשיו לחלק הכיפי, אשר מגיע כפיצוי לא קטן על הסבל של הפאזל הקודם. חזור לגשר החשמלי, ותמצא כפתור אשר מדליק ומכבה אותו. כבה את החשמל, ותוך שניות יגיע פרנקו בריצה. הדלק שוב את החשמל, והוא יתחשמל למוות, וגם ייתן לך לא פחות מ- 17 נקודות חיים. כבה את החשמל, קח את סוכריית החיים, ולך לחללית. שים את אסימון המסע במקום המתאים, והלאה לירח!

 

 

 

 


אחורהקדימה

בחזרה לתפריט