ירח הברקת

מפות רלבנטיות: ירח הברקת

נראה שכישורי הטיסה של טווינסן השתפרו מאז הפעם שעברה, והפעם הנחיתה עברה בלי שום תקלות. אם יש לך תרגומון, תשמע עכשיו את הבקשה לסיסמה הסודית של הנחיתה (ואם לא, תשמע זילישית מדוברת). אמור את הסיסמה הסודית- "קוד מבצע ירח ירוק". שים לב שזה לא נורא אם אין לך תרגומון- זה רק אומר שהחיילים בחוץ יתקפו אותך. קח את חליפת החלל, והדלת תיפתח. צא ודבר עם השומרים, שלא יזהו אותך, ויגידו לך ללכת לבניין הקבלה. לך לבניין הקבלה (ראה מפה). כשאתה בפנים, היכנס לביתן הקטן, ותלה את חליפת החלל שלך שם- רק כך הדלת לחדר הראשי תיפתח. כנס לחדר הראשי, הרוג את השומרים, ושנה את המצב של כל המתגים מאדום לירוק. הסתכל במפה שבצד ימין של החדר, ותגלה דרכה איפה בלדינו מוחזק. צא מהחדר, לבש את חליפת החלל, וצא מהבניין.

מומלץ להיכנס לבניין המרכזי שעל הירח דרך הכניסה הימנית, אשר נמצאת בדיוק מול בניין הקבלה. כשאתה שם, תלה את חליפת החלל שלך, וכנס לאולם הראשי. פנה שמאלה, הרוג את השומר, וסובב את ההגה בשביל לפתוח את הדלת. כנס בדלת, עלה במדרגות, ותמצא הרבה מדענים ששומרים על המקום. כשאתה כמעט בסוף המדרגות (אבל רק כמעט), עבור למצב התגנבות, וזרוק את כדור הקסם שלך לעבר המתג האדום שליד הקיר. לאחר שפגעת בו, צא מהחדר, והמשך מערבה אל החדר הבא. הרוג את השומר, כנס לדלת שהוא שמר עליה, והרוג את השומר גם שם. קח את המפתח שהוא השאיר, המשך עם השביל, ופתח את הדלת בשביל לשחרר את בלדינו.

בלדינו וחברו המתנגד יספרו לך על התוכניות השטניות של הקיסר ושל נזיר האופל. הם יגידו לך ללכת לאי CX בשביל להשמיד את הכורים הבנויים על הירח, אשר מתוכנתים לשגר אותו לעבר טווינסאן. צא אחריהם מהחדר, וסובב את ההגה בשביל לפתוח את הדלת. כשתצאו מהחדר, הפרנקו ימות, ויגיד לך להגיע לאי CX. המשך אחרי בלדינו לחדר הבא, וזרוק את כדור הקסם על המתג באותה דרך שבה עשית זאת קודם. עקוב אחרי בלדינו החוצה, לבש את חליפת החלל, וצא מהחדר. צפה בסרט הבריחה מהירח, עד הסוף המר.

 

 

 


אחורהקדימה

בחזרה לתפריט