מבחני בית הספר לקוסמים

מפות רלבנטיות: אי המדבר | אי המצודה | אי כיפת הלוחות

מבחן רובה הנשיפה

לך ועמוד על הכוכב שליד הדלת שבחדר. המנהל יבוא ויסביר מה צריך לעשות. תיכנס לחדר. כשתעלה למרכז המדרגות, יופיעו לוחות קסם נעים במעגל מסביבך. המטרה היא לירות בכולם בעזרת כדור הקסם. מבחן זה דורש תרגול והרבה ניסיונות, ועשוי לקחת זמן מה. הדרך הכי טובה לדעתי היא לפנות לכיוון אחד, ולא לזוז. במצב זה צריך לדעת מתי בדיוק צריך להתחיל לזרוק את הכדור, כדי שיפגע בלוחות. אחרי שהצלחת, צא מהחדר, וקבל מהמנהל את רובה הנשיפה. מאחר ומד הקסם שלך בטח התרוקן, כדאי ללכת לחבית שבקצה החדר- יש בתוכה 21 נקודות קסם.

 

 

מבחן פרח הבשמת

מבחן זה דורש את המכונית של טווינסן וזואי. אם כבר ניסית להשתמש בה, בטח גילית שהיא לא עובדת, כי יש חלק אחד חסר שזואי צריכה בשביל לתקן אותה. לך לבית של בלדינו שנמצא בפורט-לודו, דבר איתו, והוא ייתן לך את החלק החסר. כעת חזור לאי המצודה (תצטרך לקנות כרטיס מעבורת כמובן), ותן לזואי את החלק שקיבלת. היא תגיד לך שהיא תתקשר ברגע שהיא תסיים, ותבקש ממך ללכת לבלדינו כדי לקבל ממנו מכשיר קשר. חזור לאי המדבר (שוב- כרטיס מעבורת), ולך שוב לבית של בלדינו. הוא ייתן לך את מכשיר הקשר. שניות אחרי שתצא מהבית שלו, זואי תתקשר אליך, ותגיד שהיא מחכה לך עם המכונית בנמל. לך לנמל, ותמצא אותה מחכה שם עם המכונית.

זואי תדבר איתך אוטומטית, ואחר כך כנס למכונית (אזמר יתחיל לירות עליך ברגע שתיכנס). השליטה במכונית היא קצת מסורבלת ולא נוחה, ואני בדרך כלל מעדיף להשתמש בה רק בשביל המבחן הזה. סע להר הסלעי שליד הכניסה הסודית לבית הספר, עד שתגיע למקום בו אפשר לנסוע עם המכונית לראש ההר. כשהגעת למעלה, פנה שמאלה, ופשוט סע לעבר המקפצה מעץ, אשר תקפיץ אותך לעבר ההר שממול. שם פנה שמאלה, וקח את הפרח.

 

חזור לבית הספר, תן את הפרח למנהל, ותקבל ממנו בתמורה את קרן הטריטון הכחול. עכשיו אתה יכול לרפא את דינו-פליי! חזור לאי המצודה (פעם אחרונה שצריך לקנות כרטיס מעבורת!), והשתמש בקרן הטריטון הכחול חמש פעמים על דינו-פליי, עד שהוא יקום. דבר איתו, ובקש להגיע לאי כיפת הלוחות.

מבחן כיפת הלוחות

כשתגיע לאי, תסתכל קודם בשלט שמחוץ לכיפה- הוא מתאר את כל המשבצות שבפנים. עכשיו תיכנס, ותגלה שאתה לא רואה בפנים שום דבר, חוץ מהמשבצת עליה אתה עומד, וכמה סנטימטרים מהמשבצות שלידה. עבור למצב רגיל, ופלס את הדרך שלך בין המשבצות, עד שתגיע לדלת שבצד השני (עשוי לקחת כמה וכמה ניסיונות...). אם לא הצלחת, הסתכל במפה.

כשתצא, מנהל בית הספר יופיע בחוץ, וייתן לך את לוח הקסם, אשר מסוגל להעתיק מיידית כל תמונה. אם זהו המבחן האחרון שנותר לך, הוא גם יזמין אותך לפגוש אותו בבית הספר. בשביל לחזור לדינו-פליי אחרי שיצאת מהדלת, לך עם השביל מסביב לכיפה בכיוון השעון, עד שתגיע לסולם. טפס עליו, ותחזור למקום בו נחתת.

 

 

 


אחורהקדימה

בחזרה לתפריט