נחיתת האזמרים, ובית הספר לקוסמים

מפות רלבנטיות: אי המצודה | אי המדבר

עכשיו הכל בהיר ועליז, הילדים מפזזים באחו, הציפורים מצייצות בין העצים, וחייזרים מפטרלים חופשי בפלנטה. עכשיו גם הסופה נפסקה, ואפשר סוף סוף ללכת לאי המדבר ולדבר עם קראוק. לך לנמל, תראה למר פאול את הכרטיס שקנית, ועלה למעבורת. באי המדבר, לך לבית של קראוק, אשר המיקום שלו יופיע בהולומפ. דבר עם המנקה שלו, שתגיד לך שהוא לא נמצא. היא תמליץ לך למצוא את בית הספר לקוסמים, כדי שתוכל לרפא את דינו-פליי בעצמך.

מציאת בית הספר לקוסמים

אם תשאל את אנשי האי איפה נמצא בית הספר, תקבל תשובות שונות, ולעתים אף משונות. הראביבאני על השטיח המעופף אפילו יגיד לך שאין לו רשות לגלות לך איפה זה! אבל שני אנשים על הפלנטה כן יוכלו לספר לך איפה למצוא את בית הספר. אחד הוא ברסימון, מכשף מזג האוויר שכבר פגשת קודם, והשני הוא הראביבאני הזקן אשר יושב על גג בית האחוזה. דבר עם אחד מהם, והוא יגלה לך שבית הספר מוסתר בתוך בית הקברות שבמרכז האי. לך לבית הקברות, ותגלה שהשער נעול. לך לאורך הסלע המשמש כקיר של בית הקברות, עד שתראה שני עצים. מאחוריהם נמצאת הכניסה הסודית לבית הספר (ראה מפה).

תיכנס בכניסה הסודית, ולך לאורך השביל כלפי מעלה, לתוך השער הגדול לבית הספר. כשאתה בפנים, עלה במדרגות וכנס בדלת לחדר הבא. שם תמצא רוחות רפאים כחולות ושער נעול. המפתח לשער נמצא בקצה החדר. תמרן את דרכך בין רוחות הרפאים, והיזהר שלא ייגעו בך, עד שתגיע לקצה השני. עלה במדרגות, ותראה תיבה גדולה- בתוכה נמצא המפתח. אם תרוץ לעבר התיבה, תחטוף התקפת כדורים אשר יורידו לך כוח ויהדפו אותך חזרה אחורה. לכן, עבור למצב התגנבות, ולך כך עד שתגיע לתיבה. פתח אותה, קח את המפתח, וחזור אחורה אל השער הנעול. פתח את השער, ולך עם השביל עד שתגיע לרביבאנית אשר תציג בפניך את מנהל בית הספר לקוסמים. הוא יגיד לך שדמי הצטרפות לבית הספר הם 120 קאשים. מה, אין לך מספיק כסף? אז למה לא אמרת קודם?

אם אין לך 120 קאשים, אין ברירה אלא לצאת מהחדר, מבית הספר, ומבית הקברות בכלל. מנהל בית הספר המליץ על המקדש העתיק של בו- אז פשוט לך לשם. שלם לשומר, ולך לרביבאני עם הבלונים. שלם לו בשביל לשחק, ואם פגעת לפחות בשני ברווזים (אל תשכח קודם לבחור את החצים ברשימת המלאי), תזכה בבלונים, שיעיפו אותך לתוך הפתח המגודר. לקחת את כל הפטריות שבמסך זה קשה, ואני אישית אף פעם לא הצלחתי להגיע לפטריה התחתונה. בכל אופן, הסדר המומלץ לקפיצה על הפלטפורומות הוא כמו בתמונה שלמטה. מכל פטריה תקבל 30 קאשים. לבסוף צא מהפתח התחתי, קח את כל הלבבות שאיבדת בנפילה, וצא מהמקדש דרך הדלת הקרובה. ניתן לחזור על התהליך עוד כמה פעמים אם רוצים.

 

עכשיו כשיש מספיק כסף, אפשר לחזור לבית הספר. אין ברירה, אלא לחזור שוב על התהליך עם רוחות הרפאים. לאחר שתשלם למנהל בית הספר, הוא יגיד לך שעל מנת להפוך לקוסם מוסמך, עליך לעבור את שלושת המבחנים של בית הספר. דבר איתו שוב, והוא יסביר לך בדיוק מה הם שלושת המבחנים. הוא אמנם יגיד שאפשר לעבור אותם בכל סדר שתרצה, אבל הסדר הכי הגיוני הוא זה שגם כתוב כאן.

 

 

 

 

 

 


אחורהקדימה

בחזרה לתפריט