כיבוש הרי ההמלאי

הגענו אל הרי ההמלאי, והמתקפה מתחילה! הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להשמיד את הרדאר הנמצא על ראש הבונקר. דבר זה יקל במידה רבה את הקרבות. לך מערבה, הרוג את שני החיילים הלבנים, ותגיע למדרגה קטנה ליד קצה הבונקר. קפוץ עליה, ומשם למעלה. לך מזרחה עד הקצה, ותמצא רדאר. השמד אותו עם כדור הקסם, וחזור למטה. כעת עבור מזרחה אל המסך הבא. המשך מזרחה תוך היזהרות מהמוקשים ומהאויבים שמסביב, וודא כי כל הזמן חברך המורד נמצא איתך.

במסך השני, תמצא טנק כחול. על מנת להשתלט עליו, יש להרוג את שני החיילים הלבנים שבמזרח המסך. לאחר שתעשה כן, יגיד לך הרביבאני לעלות על הטנק. עלה עליו, ותגיעו אוטומטית אל המבצר. במבצר, יש להרוג תחילה את הרביבאני האדום שעל המדרגות. עמוד על המדרגות במרחק סביר ממנו, והרוג אותו בעזרת כדור הקסם. גם במפלס העליון יש רביבאני, אך אותו קל יותר להרוג; קפוץ על הארגזים שבמפלס האמצעי, וכך תהיה במקום בו תוכל לפגוע בו אך הוא לא בך. לאחר שתהרוג אותו, עלה למעלה, קח את המפתח שהשאיר וכנס בדלת המערבית.

בחדר הבא יש הרבה דלתות, והרבה אויבים שייתנו לך מפתחות. עלה תחילה במדרגות והרוג את החייל הלבן. המשך והרוג גם את זה שאחריו. עלה במדרגות, פנה שמאלה ופתח את הדלת. המשך ופתח גם את השער, ותמצא משובט גרובו בפנים. להרוג אותו יכול להיות לא פשוט. אחרי שהרגת אותו, קח את המפתח והמשך מזרחה. תמצא את קולונל קרופטמן שבוי בתא. פתח את התא, והוא ילך לדרכו. המשך במסדרון ימינה, הרוג את המשובט הגרובו האדום, ופתח את החלון שבקיר. המשך אל המסך הבא.

 

 


אחורהקדימה

בחזרה לתפריט