מפעל המוטנטים

טווינסן התעלף, והקאמים באו לעזרתו. עכשיו תוכל לגלוש בגלשן השלג להנאתך, אבל יש דברים קצת יותר חשובים לעשות. לך למזרח המסך ועבור אל המסך הבא. תגיע לכפר הרביבאנים. דבר עם אחדים מתושבי הכפר, ותגלה כי מוטנטים ממפעל המוטנטים מאיימים באופן קבוע על הכפר. אם תעזור להם, הם מבטיחים לפתוח עבורך את הגזר הקדוש, וכך תוכל להגיע לשאר חלקי חצי הכדור. אחד הרביבאנים יפתח עבורך פתח אל הנמל. כנס בפתח.

רד מההר, והרוג את החייל הלבן המשוטט. אחר כך לך אל המבנה, והרוג את הגרובו המשובט. קח את המפתח וכנס למבנה. עלה תחילה במדרגות, ורוץ אל השומר שליד האזעקה. זוכר את תחילת המשחק? יש להרוג אותו לפני שהוא לוחץ על הכפתור. אחרי שהרגת אותו, חזור מערבה, והרוג גם את השומר שם. קח את המפתח שלו, ופתח את התא שבקצה הבניין. אם יש לך כרטיס כחול, השדון ייתן לך שלושה עלי תלתן. רד במדרגות ודבר עם הגרובו. לאחר שיפתח את השער, עלה על הרכבת התחתית.

הגענו עכשיו למפעל המוטנטים. פנה תחילה ימינה והרוג את השומר. המשך ימינה, ותגיע למשובט רביבאני אדום. אם תהיה מספיק זריז, תוכל לחמוק ממנו ולהמשיך הלאה אל חדר המוטנטים. במקום הזה הרבה מתבלבלים, ופונים בטעות צפונה אל החדר הבא. אך יש ללכת תחילה לדרום-מערב המסך, אל החדר הסמוך. שם, הרוג את השומר תחילה. למטה תבחין בביצים מקפצות באקראי. יש להשמיד את כולן בעזרת כדור הקסם. העניין עשוי לקחת זמן מה, ואם לא תצליח, נסה להחליף מצב התנהגות.

כעת אפשר לעבור צפונה אל החדר הבא, אך הרבה יותר פשוט לחזור בדיוק באותה דרך שבה באת. לך חזרה אל הרכבת, סע בה, קפוץ אל ראש ההר דרך החביות והארגזים, וכנס במנהרה. תמצא את עצמך בחזרה בכפר הרביבאנים. לך אל הסיר שבכפר, דבר עם הרביבאני, ועקוב אחריו, אל הגזר. לאחר שהוא יפתח את הגזר, עבור דרכו.

 


אחורהקדימה

בחזרה לתפריט