לאחר גניבת המפתח

מפות רלבנטיות: אי המצודה | אי פרוקסימה | אי המדבר | אי המרד

באי המצודה, תעגון בדיוק ליד הבית שלך. לך שוב למערה, ופתח את הדלת בעזרת המפתח. קח את הקרן של גאוולי ואת המדליון של סנדל במרכז החדר. תוכל לנסות את הקרן של גאוולי על סימן ה-S שבקיר.

כעת מטרתנו העיקרית היא להצטרף למורדים נגד פאן-פרוק, אך תחילה יש מספר דברים חשובים לעשות. ראשית, אם קראת את הלוח שבתוך החדר, עכשיו אתה יודע על קיומן של שלוש אבנים רוניות על הפלנטה. לשתיים נלך עכשיו, ולשלישית נגיע לקראת סוף המשחק.

הפלג תחילה לאי פרוקסימה. ודא כי יש לך מספיק דלק (תצטרך לשישה מסעות), ואם לא, לך לחנות שבעיר והצטייד במלאי חדש. לך אל מזרח האי, שם נמצא רציף מורם, עם מדרגות באמצע ובצד. עלה תחילה במדרגות שבצד, לך אל הרכב הממתין שם, וסע לאבן הליקוי. לך אל האבן (אל צידה החשוף אל המסך), ותישאל שאלה. אתה עוד לא יודע מה התשובה, אבל עכשיו יש לך את הסיסמה לאבן השנייה. ענה תשובה כלשהי, וחזור ברכב אל העיר. לך לאורך הרציף, הרוג את הרביבאני הנודניק שבדרך, וסע ברכב הממתין בקצה לאבן המסומנת. השתמש בקרן של גאוולי על הסמל שבקיר, וקפוץ לתוך החדר שייפתח עבורך. לך אל האבן, אמור את הסיסמה, ותקבל אינסוף נקודות חיים וקסם. כעת אנחנו יודעים את הסיסמה לאבן השנייה, ואפשר לחזור אליה ולהגיד את הסיסמה. מאבן הליקוי תקבל חליל קסם, שישמש אותך בהמשך.

אז שחררנו שתי אבנים ויש לנו גם חליל, אבל לפני שממשיכים, יש עוד דבר שכדאי להשיג עכשיו: כרטיס כחול. כמו שאולי שמת לב, או כמו שהסוס במדבר אמר לך אם דיברת איתו, יש סימן של סנדל גם באי המדבר. חזור לשם, והשתמש בקרן על הסימן. תמצא את עצמך בתוך "מבוך" (או שמא לבירינת', שכן קצת קשה לטעות בדרך במבוך הזה), ובו מסתובב שדון. לך לאורך הדרך עד שתגיע לשדון, דבר איתו, והוא ייתן לך כרטיס כחול. צא מהחדר וחזור אל הסירה.

אז עכשיו כשסיימנו את ההכנות, אפשר סוף סוף להפליג לאי המורדים. אך אם תפליג לשם סתם כך, הם יחשבו כי אתה עוד אחד מתומכיו של פאן-פרוק, ויבריחו אותך כל הדרך להרי ההמלאי. לכן, יש לתת להם סימן כי אתה אחד משלהם. זוכר את דגל הפיראטים שגנבנו מהמוזיאון? לך אל הסירה שלך, ותלה אותו עליה. כעת המורדים יודעים כי כוונותיך טובות, ותוכל להגיע אליהם בבטחה.

הפלג לאי המרד. כמו שלא מאוד קשה לראות, האי די סובל מהפצצות. דבר עם הרביבאני שבנמל ועם הספרו שבדרום המסך, והם ישלחו אותך לדבר עם גראפ- הרביבאני שבתעלה. כנס לתעלה, ודבר איתו. צא ממנה בקפיצות על האבנים, לך לרכב החונה בקצה המסך, וסע אל המחנה. אם אין לך מספיק דלק, תאלץ לחזור לאי אחר (מומלץ לפרוקסימה) ולקנות עוד. במחנה, דבר עם הספרו, שיספר לך על תוכניתם לכבוש את מעבר אוקוג'ו שבהר ההמלאי. חזור עם הרכב לנמל, ולך אל הרביבאני שבמערב האי, ליד תעלת הסירות. כנס לתעלה, ותצטרף למורדים בדרכם להרי ההמלאי!

 

 

 


אחורהקדימה

בחזרה לתפריט