לופין-בורג

מפות רלבנטיות: אי המצודה

ברחנו מבית המשוגעים, והגענו ללופין-בורג. אפשר תחילה להיכנס לפתח הביוב שנמצא ממש בכניסה, ולמצוא שם קופסת תלתן ועוד כמה פטריות. מטרתך עכשיו, כפי שאפשר לראות בהולומפ, היא להגיע לביתו של טווינסן, אשר נמצא בקצה השני של האי. יש רק בעיה אחת: כל האי שורץ חיילים, משובטים, ורובוט שיורה כל פעם שהוא קולט תנועה כלשהי. זאת ועוד, אין לנו אפילו כלי נשק אחד לרפואה, מלבד למצב התקפי. אז איך בכל זאת מגיעים הביתה?

לך לגרם המדרגות המזרחי, כלומר הקרוב יותר לפתח הביוב. יש לרוץ במורד המדרגות, כפי שמתואר בתמונה הבאה, תוך הימנעות משני החיילים:

לאחר שפנית שמאלה בסוף המדרגות, המשך ישר עד למסך הבא, תוך התעלמות מהרביבאני המשובט שבקצה המסך.

המסך השני של העיר קצת פחות מסוכן, אך מסתובב בו רובוט אשר יורה כאשר הוא מזהה תנועה. המשך לרוץ ישר, וכאשר תיתקל ברובוט, עבור מייד למצב רגיל, ואל תזוז עד אשר הוא יעלם מטווח הראייה. לאחר שהוא נעלם, המשך לרוץ ישר, עד המסך הבא.

עכשיו הגענו לרחוב של טווינסן. גם כאן, התעלם מהחייל, ופשוט רוץ קדימה עד שתראה את זואי. כאשר היא תבחין בך, היא תזמין אותך לתוך הבית. זואי תגיד לך שהגיע הזמן להשתמש במה שהחבאתם בבית, אך תוך מספר שניות יגיעו שני משובטים לעצור אותך. כעת יש לך זמן מוגבל מאוד (כעשר שניות) להתחבא. לך לאחד החדרים בבית (אני בדרך כלל הולך למטבח), עבור למצב התגנבות, ולחץ על אקשן. זואי אמנם תילקח בשבי, אך המשובטים לא ימצאו אותך ב"חיפוש" שלהם.

שים לב שאם לא התחבאת בזמן, הסופרגרו יבחין בך, וישלח אותך כל הדרך חזרה לבית המשוגעים. אחר כך תיאלץ לברוח משם, באותה דרך בדיוק.

 

 


אחורהקדימה

בחזרה לתפריט