התחלה בבית המשוגעים

מפות רלבנטיות: אי המצודה

בתחילת המשחק טווינסן מתעורר בתאו בבית המשוגעים. לאחר שתזוז קצת, יבוא שומר במעלית. כאשר הוא ינחת בתוך התא, עבור למצב תוקפני והרוג אותו (שלוש-ארבע מכות, ממש לא קשה). לאחר שהוא ימות, קח את המטבע שהשאיר, ועלה על המעלית. אם לא הספקת, אל תדאג- תבוא אחת אחרת. כשהמעלית תגיע לקצה, קפוץ ממנה אל המדרגות, ועלה למעלה. עבור למצב ספורטיבי, ורוץ תחילה אל השומר השמאלי, אשר עומד ליד האזעקה. יש להגיע אליו לפני שהוא מספיק ללחוץ על הכפתור, אחרת בא סופרגרו ומחזיר אותך לתא. לאחר שהרגת אותו, לך אל השומר השני, והרוג גם אותו. קח את המפתח שהשאיר, רד במדרגות, ופתח את השער שבצד שמאל של המסך. כנס בה.

המשך קדימה, והרוג גם את השומר שבחדר הזה לפני שהוא מגיע לאזעקה. על מנת שהאחים לא יזהו אותך כאסיר נמלט, היכנס לדלת הימנית שבצד ימין של החדר, ולך אל מאחורי המלתחה. טווינסן יחליף את מדי האסיר למדי אח, ועכשיו השומרים לא ינסו להרוג אותך. לפני שתצא מהחדר, לך אל הארון בכניסה, ותמצא שם את ההולומפ- כלי מגניב שמאפשר לראות את מפת הפלנטה, עם חצים במקומות אליהם יש להגיע. כדי לראות שהמדים באמת אפקטיביים, אפשר להיכנס לחדר הסמוך, שם נמצא אח אחר שיתייחס אליך כאל אחד מהצוות. צא מהחדר, ועלה במדרגות שבקצה החדר. אל תיכנס לחדר בו נמצא הספורגרו מאחורי הדלת- הוא יהרוג אותך תוך שנייה ויחזיר אותך להתחלה. המשך במעלה המדרגות, אל החדר בו נמצאים עוד שני אחים. הרוג את זה שליד האזעקה, אחריו גם את השני, קח את המפתח וצא מהחדר.

 

עכשיו אתה מחוץ לבית המשוגעים. צא מהחצר הקטנה, והחייל יבחין בך. כאן תלמד את אחד הטריקים החשובים ביותר במשחק להתמודדות עם אויבים- לעתים, עדיף להתעלם מהם מאשר להרוג אותם. ברח ימינה וצפונה, ותגיע לרביבאני מחטט בערימת זבל. דבר איתו, והוא יציע לך לעשות כמוהו. עבור למצב התגנבות, ולחץ על אקשן (מקש ארוך). תוך מספר שניות תגיע המשאית, וטווינסן יעלה עליה, בדרכו אל מחוץ לבית המשוגעים.

אם תיכנס לבית שמחוץ לבית המשוגעים, תמצא 25 קאשים בתיבה שבפנים, שיעזרו לך בהמשך. המשך בדרכך למסך דרומה, לעבר לופין-בורג.

 


קדימה

בחזרה לתפריט