פלישת האזמרים

מפות רלבנטיות: אי המצודה

ברגע שתנחת, זואי תתקשר אליך, ותגיד לך להגיע מהר הביתה. מייד לאחר השיחה, ירדוף אחריך אזמר ויירה בך. תברח ממנו למטה, לכיוון לופין-בורג. תגלה שהאזמרים השתלטו על כל האי, ושהם יורים בכל טווינסאני שמעז להתקרב (בעיקר אם הוא קווטש שלבוש בטוניקה כחולה...). הדרך הטובה ביותר להגיע לבית שלך עכשיו היא דרך הגג של בית המרקחת, של המוזיאון, ושל החנות של מר באזו. רוץ לתוך הבית, ותמצא את זואי מחכה בפנים. היא תגיד לך שהגעת מאוחר מדי, ושהילדים של הפלנטה נחטפו על ידי האזמרים. היא תגיד לך לעשות שני דברים: 1. ללכת לבניין המכס שבמרכז האי כדי לקחת את הפרוטו-פאק שבלדינו השאיר לך, ו- 2. ללכת לבית הספר לקוסמים, כדי לבקש עזרה ממנהל בית הספר.

תתחיל מהפרוטו-פאק. הדרך לבניין קבלת המכס תהיה רצופת אזמרים וכלבים, וכדאי להגיע לשם דרך הצד הימני (הקרוב יותר לים) של האי. כשתגיע, דבר עם הגרובו האחראי. הוא יגיד לך לעקוב אחרי החצים, עד שתגיע לחבילה המסומנת- בתוכה נמצא הפרוטו-פאק. כנס בדלת שהוא פתח עבורך, ועקוב אחר החצים, עד שתגיע לחדר המחסן, שם תמצא מכונה מרחפת שתפקידה להזיז את החבילות. המכונה נשלטת על ידי החצים שלמעלה, אז פשוט לך אל החצים, ודרוך עליהם עד אשר המכונה תתפוס בחבילה שלך (כן, זאת המסומנת). אחר כך תמרן את דרכה של המכונה והחבילה לעבר המעלית, עד אשר המכונה תעזוב את החבילה, וזו תעלה למעלה. רק אז הדלת שלמעלה תיפתח. עלה בסולם, ודחוף את החבילה קדימה, עד אשר תגיע לקווטש עצלן שנח על הרצפה. דבר איתו, והוא יציע לך לדחוף את החבילה עבורך, תמורת 102 קאשים "בלבד". אם יש לך מספיק כסף, כדאי להגיד לו שאתה מסכים - ככה ייחסך ממך פאזל שלם. הוא יגיד לך לחזור לחדר הראשי, ועד שתגיע לשם, החבילה כבר תהיה מוכנה. אם אין לך מספיק כסף, אין ברירה, אלא לעשות את זה בעצמך.

דחיפת החבילה בעצמך

המשך לדחוף את החבילה בכיוון החצים. כאשר תגיע למסוע אשר דוחף את החבילה שמאלה, תן לו כוח נגדי על ידי דחיפת החבילה קדימה + ימינה בו זמנית. אחר כך תגיע למסוע שידחוף את החבילה ימינה. תן לחבילה לנסוע איתו, דחוף אותה למטה, ותיפול למטה אליה. המשך לדחוף את החבילה, תוך זהירות מהדחפנים שיפריעו לך בדרך – אם אחד כזה דחף לך את החבילה למסוע, אין ברירה אלא להתחיל את כל הדחיפה מהתחלה. כשתגיע לרביבאני שעומד בדרך, תן לו מכה קטנה בשביל להעיף אותו (הוא ייבהל ויברח). הדלת שמאחוריו נעולה אבל- והמפתח נמצא בארגז שעל הארגזים הגדולים ליד. עלה במעלית, ומהמסוע למעלה, קפוץ לעבר הארגז (אם לא הצלחת, נסה שוב). תקבל את המפתח, ותוכל לפתוח את הדלת. אחרי שפתחת את הדלת, המשך בדחיפה (אנחנו כבר כמעט שם!), עד שתגיע למסוע נייד. דחוף את הארגז על המסוע, רד בסולם, והפעל את הידית הימנית בשביל להעלות את המסוע למעלה. אחר כך, הפעל את הידית השמאלית, והמסוע ייקח את החבילה כמעט עד לסוף. כאשר החבילה הגיעה לסוף, הפעל את הידית שעל הקיר בשביל להעלות את המסוע עם החבילה למעלה. אחר כך טפס בסולם, דחוף את החבילה, וצא על המסוע יחד עם החבילה, חזרה לחדר הראשי. לאחר שהגרובו יפתח את החבילה עבורך, קח את הפרוטו-פאק שבפנים. עכשיו אתה יכול לעוף! צא מהחדר, ובריצה מהירה ברח מהיריות של החיילים לכיוון המדרגות.

 

 

 


אחורהקדימה

בחזרה לתפריט