התחלה באי המצודה

מפות רלבנטיות: אי המצודה

אתה מתחיל בבית שלך באי המצודה. זואי אומרת לך שהדינו-פליי נפצע, ושתרוץ לבית המרקחת למצוא לו תרופה. צא מהבית ולך לבית המרקחת שבמרכז האי. הרוקחת תגיד לך שאין לה תרופה, אבל ללקוחה שם יש רעיון. אלא שבדיוק אז נכנס ראביבאני, וגונב את המטרייה שלה. צא מבית המרקחת, ודבר עם הספרואית. היא תגיד לך שהיא תעזור לך למצוא תרופה לדינו-פליי, אם תחזיר לה את המטרייה הגנובה.

 

 

אם תנסה לרדוף אחרי הגנב, הוא תמיד יברח. זכור מה שאמרה לך הספרואית - חיפזון מביא לכישלון! עבור למצב התגנבות, ולך לעבר הגנב עד שהוא יבחין בך. תגיד לו שאתה רוצה את המטרייה, ותקבל אותה בלי יותר מדי התנגדות. תן את המטרייה לספרואית, והיא תשלח אותך למכשף הריפוי קראוק שגר באי המדבר.

 

 


איך מגיעים לאי המדבר? כמובן - באמצעות מעבורת. לך לנמל, היכנס לבניין  הקרוב יותר לכניסה, וקנה כרטיס מעבורת. אם עוד אין לך כסף, פשוט חפש בעציצים, פחי אשפה וארונות. בארון בחדר השינה של טווינסן, למשל, יש 15 קאשים. אחרי שקנית את הכרטיס, תגלה שאתה לא יכול להפליג לאי המדבר עד שתיפסק הסופה. אם תדבר עם מר פאול (שגר בנמל) או עם אחדים מתושבי האי, תגלה שרק בעזרת מכשף מזג האוויר תוכל לעצור את הסופה. ניתן למצוא אותו באוהל שלו, בראש הצוקים. לך לשם ודבר איתו, ותגלה שעליך למצוא את שומר המגדלור, כי רק מראש המגדלור אפשר לעצור את הסופה.

 


קדימה

בחזרה לתפריט