אתר הבנייה

הגענו לאתר הבנייה. אם לגלות לכם סוד קטן, כמעט הגענו עכשיו אל הבאר של סנדל. המקום הזה לא קל במיוחד לעבור, ודורש סבלנות לא קטנה. מוכנים לצאת לדרך?

במסך הראשון, התעלם מכלי הרכב, ולך אל העובד. הרוג אותו, וקח את המפתח. עבור אל המסך הבא. במסך זה המשך ישר לעבר המסך שאחריו, תוך התעלמות מן העובדים. כנ"ל לגבי המסך השלישי. במסך הרביעי, לך עד לקצה הצפון-מערבי של המסך, ודבר עם הגרובו המסתובב שם. הוא ייתן לך מפתח. קפוץ עד לקצה הקצה הצפון-מערבי, ותמצא שם דחפור ממתין. כנס אליו, וטווינסן יחזור את כל הדרך עד למסך השני.

לאחר שטווינסן השמיד את האבנים בעזרת הדחפור, הוא יעבור למסך הבא. הקטע הבא הוא אחד הפחות חביבים עלי במשחק... לך תחילה ישר עם השביל, ופנה ימינה, עד שתהיה מספיק רחוק מהעובד על הגבעה שיירה לעברך. עלה על הגבעה, והמשך עם השביל כלפי מעלה. כשתגיע כמעט למעלה דחפור ינסה לחסום אותך, אך תוכל להתחמק ממנו על ידי קפיצה דרך המדרגות אל מעלה הגבעה. בסוף תגיע אל הפינה הצפונית ביותר של המסך, כאשר מולך יעמוד רכב אשר ינסה לחסום אותך. יש לתת לו להתקרב אליך כמה שיותר על ידי הליכה לאחור, ואז כשהוא מספיק קרוב, לרוץ ולעקוף אותו ולהמשיך עם השביל. הרוג את העובד שתפגוש כאן, והוא ישאיר מפתח.

 

כעת רד למטה ולך לעבר השער. המשימה האחרונה כאן והקשה ביותר היא להתגבר על העובד השומר על השער. עמוד במרחק מספיק ממנו, והרוג אותו עם כדור הקסם. לאחר שמת, פתח את השער ועבור למסך הבא. הגעת עכשיו לאי הקוטב.

 


אחורהקדימה

בחזרה לתפריט