הריסת מרכז השיגור

מפות רלבנטיות:  אי פרינסיפל | אי המצודה

באי המבצר, דבר עם הריבאנים שבנמל. הם יבטיחו לעזור לך להיכנס למבצר אם תמצא את תוכניות מרכז השיגור ותהרוס אותו. אם תשאל עכשיו אנשים שונים בפלנטה לגבי התרשימים, תקבל תשובות שונות ומשונות. אני אחסוך ממך את כל הטרחה, ואשלח אותך ישר לאי פרינסיפל. כדי להגיע אליו, חזור להרי ההמלאי בעזרת דינו-פליי, ולך אל הסירה באותה דרך בה הגעת אליה קודם בדרכך לאי המדבר.

לך למבצר של פאן-פרוק, אותו מבנה שעד עכשיו השימוש היחיד בו היה לדבר עם הרביבאני הכלוא. כדי להיכנס אל תוך המבנה, יש ללכת לאמצע המסך, איפה שהחייל היורה, ולהיפטר ממנו ומהרביבאני המשובט. עלה במדרגות השמאליות, ופתח את השער בעזרת כרטיס אדום. עכשיו מגיע אחד הקטעים שאני פחות מחבב במשחק- להתגבר על שני הגרובואים המשובטים. פינגווין יהיה מאוד מאוד שימושי פה. אחרי שהרגת אותם, עדיין אל תעלה למעלה. לך אל מאחורי הקיר, עבור למצב התגנבות, והרוג את הרביבאני המשובט בעזרת כדור הקסם. ברגע שתהרוג אותו, יופיע סופרגרו! הרוג גם אותו באותה דרך, עלה למעלה, קח את המפתח שהשאיר, ופתח את הדלת.

שימו לב: לעתים עשוי לקרות מצב שהדלת לא תיפתח. אל פאניקה! פשוט המתן כדקה, ולבסוף היא תיפתח. זהו באג ידוע ומעצבן, ואין מה לעשות.

כהרגלנו בקודש, הרוג תחילה את השומר לפני שהוא מספיק להפעיל את האזעקה. המשך קדימה, פנה דרומה במדרגות, והרוג את השומר (ממש לא קל- זה לא עוד אחד עם אלה, אלא עם אקדח!). השומר ישאיר מפתח, אבל עדיין אל תפתח את התא! לך צפונה והרוג את הרביבאני המשובט. פתח את הדלת, ותראה את פאן-פרוק בעצמו!!

או שמא מדובר בסתם משובט שלו... בכל אופן, פאן-פרוק יהרוג עבורך את הגרובו המשובט לפני שישגר את עצמו. פתח את התא של הגרובו, והוא ייתן לך מפתח. לך לכספת, ותגלה שהתרשימים לא נמצאים בה! במקום, מופיע שם מכתב מאחד, מייס ואן דר-רו, שגר ברחוב באג. רחוב באג? נשמע מוכר? נו, בטח, זה איפה שטווינסן גר! חוץ מהמכתב, תגלה עוד צעצוע מגניב בפנים- החרב של פאן-פרוק. כלי נשק חביב במיוחד, הרבה יותר חזק מכדור הקסם. כדי להשתמש בה, בחר אותה ברשימת המלאי. השימוש נעשה כרגיל, בעזרת Alt. כעת לך ושחרר את הרביבאני הכלוא בתא השני. צא מהתא דרך החלון.

עכשיו, אם זה עדיין לא ברור, יש ללכת לשכן שלנו ברחוב באג באי המצודה, ולדבר איתו. חזור אל הסירה שלך שבפורט-בלוגה, והפלג לאי המצודה. כשתגיע הביתה, תגלה שהוא נהרס כליל. דבר עם השכן שלך, וכנס לביתו בעקבותיו. דבר איתו, והוא יגיד לך לקחת את כרטיס הזיהוי שלו שנמצא על השולחן. קח את הכרטיס וצא מהבית.

עכשיו יש לך אישור כניסה למפעל השיגור, ותוכל להיכנס פנימה ולהרוס אותו. הפלג להרי ההמלאי, לך לדינו-פליי, ובקש ממנו להגיע לאי ברנדל. לך ימינה אל המסך הבא, ותגיע אל המפעל. השומר בכניסה יבקש מסמכי זיהוי. הראה לו את כרטיס הזיהוי של הארכיטקט. אם לא תספיק ויתחילו לירות עליך, צא מהמסך, חזור אליו ונסה שוב. לאחר שהשומר פתח את השער, עבור דרכו, לך ישר ושמאלה, וטפס בסולם. השתמש בקרן של גאוולי על הסמל של סנדל, והקיר ייפתח עבורך. כנס דרך החור.

לך תחילה ימינה, והרוג את הגרובו המשובט (זה כל כך הרבה יותר קל עם החרב!). קח את המפתח שהשאיר, ולך אל השער. אבל לפני שאתה פותח אותו, הרוג את השומר שליד האזעקה, אחרת... נו, אתה יודע את ההמשך כבר. המשך במעלה המדרגות, ותמצא רביבאני משובט. אני מעדיף בדרך כלל להתעלם ממנו. לך במעלה השביל, חפש בחבית ותמצא מפתח. פתח את השער. ברגע שתיכנס, רביבאני משובט יגיע. הרוג אותו ואת השומר. אחר כך, עבור על כל הכפתורים שליד כל הטלפודים, והשמד את כולם. רד למטה והרוג גם את השומר. לך אל המחשב, והכה אותו עם החרב עד שיהרס. כעת מפעל השיגור הושמד, ומשובטים לא יוכלו להשתמש בטלפודים יותר. צא החוצה בקפיצה דרך ה"חלון", איפה שהפסל של פאן-פרוק. תוכל לקפוץ אל מחוץ לבניין דרך הפתח בו נכנסת.

 

 

 


אחורהקדימה

בחזרה לתפריט