מציאת דינו-פליי

מפות רלבנטיות: אי המדבר

באי טיפט, לך לכיוון מזרח, וחקור את האי. תמצא רביבאני אשר טוען כי הוא יודע הכול על חצי הכדור הצפוני, ויציע למכור לך מידע. קנה כל מה שיש לו להגיד, ואם אין לך מספיק כסף, חזור כשתגייס את הסכום. חשוב לשמוע את הכול. בדרום מזרח האי, תמצא רביבאני דג בביוב. דבר איתו, והוא ידוג עבורך מפתח. קח את המפתח, לך למערב האי, חצה את הגשר, וכנס בשער שם. הרוג את שני הגרובואים השומרים, ותקבל בונוס מאוד נדיב. המשך ישר, ופנה ימינה אל בית הקפה. הגרובו בדלפק יבטיח לאפשר לך להגיע לאי המבצר אם תשפר את איכות הלהקה המופיעה. דבר עם הגיטריסט, והוא יגיד לך שהוא זקוק לגיטרה. זוכר איפה כבר ראית גיטרה? לא? אצל הרביבאני הזקן באי המדבר.

כעת יש לחזור את כל הדרך עד לאי המדבר ובחזרה, רק בשביל להחליף את החליל בגיטרה. צא מהקפה, חזור לאיפה שעגנת בקצה האי, והפלג להרי ההמלאי. חזור לכפר הרביבאנים. באופן מפתיע, זהו קטע שרבים מתבלבלים בו, ולא מוצאים את הדרך חזרה לחצי הכדור הדרומי. גם לי זה קרה בפעם הראשונה. כנס למנהרה שחפרו הרביבאנים עבורך. אל תרד מהצוק, אלא לך לאורכו עד לקצה. הרוג את החייל, קפוץ למטה כאשר עברת את השער, והמשך אל המסך הבא. במסך זה המשך לאורך השביל אל המסך הבא. כאן תמצא את הסירה שלך. הפלג לאי המדבר. לך אל הרביבאני הזקן, תן לו את החליל, והוא ייתן לך בתמורה גיטרה. כעת, חזור לאי טיפט באותה דרך בה הגעת.

לאחר שנתת את הגיטרה לרביבאני, דבר שוב עם הברמן, והוא יפתח עבורך פתח למרתף שלו. כנס פנימה. בביוב, הרוג תחילה את הדבר הירוק הבלתי מזוהה על הרצפה. לך קדימה, ותגיע לתעלות ביוב, בהן שוחה עקרב גדול. אל תתפתה לרחף עם הפרוטו-פאק אל הצד השני, משום שנגיעה קלה של העקרב תפיל אותך לביוב. המתן שהעקרב ייכנס לתוך התעלה, לבש את הפרוטו-פאק, ורחף מהר לצד השני. אם העקרב נכנס מספיק עמוק, תצליח להגיע לעבר השני. עלה בסולם. לך ישר, הרוג את המפלצת (מומלץ עם כדור הקסם), וטפס בסולם. קפוץ אל החור שברצפה, וטווינסן יצא ממנו עם מפתח. חזור בסולם, פתח את השער, ועבור למסך הבא. קפוץ על האבנים עד למעלה, ועלה את מה שנשאר בסולם. אופס, נראה שהערנו את הנחשים... מומלץ כרגיל להתעלם מהם, ולרוץ קדימה. עלה בסולם, ותמצא את עצמך סוף סוף מחוץ לתעלות הביוב. עכשיו גם נפגשים סוף סוף עם דינו-פליי. דבר איתו, ובקש להגיע לאי המבצר.

 


אחורהקדימה

בחזרה לתפריט